-
Shabby Brown School Book Stack, 3 Antique Elementary School Readers Classic Literature
- Regular price
- $49.99 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $49.99 USD
- Unit price
- per
-
Shabby Brown School Book Stack, 3 Math Arithmetic Books
- Regular price
- $45.99 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $45.99 USD
- Unit price
- per
-
Shabby Brown American Literature and Poetry School Book Stack, 3 Vintage Literature Textbooks
- Regular price
- $51.99 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $51.99 USD
- Unit price
- per
-
Red and Gold Vintage College Textbook Set, Classroom Decor, Mid-Century Books
- Regular price
- $59.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $59.00 USD
- Unit price
- per
-
Old Distressed Orange Terra Cotta School Books, Shabby Book Set for Decor, Classroom Decor, Fall Autumn Rust Red
- Regular price
- $72.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $72.00 USD
- Unit price
- per
-
Blue Black Antique History School Books for Decor, History of England, Rustic Centerpiece, Shabby Chic Decor
- Regular price
- $46.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $46.00 USD
- Unit price
- per
-
The Community and the Citizen, Civics Textbook 1914
- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
-
First Year French: A Conversational Grammar and Reader, 1950 French School Book
- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
-
Jean Mitchell's School, 1902 Teacher's Edition, Idealized 1800s School Life
- Regular price
- $15.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00 USD
- Unit price
- per
-
Introduction to American Literature, 1896, Irving, Franklin, Poe, Longfellow, Emerson
- Regular price
- $26.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $26.00 USD
- Unit price
- per
-
Life and Health, Mid Century 1945 Health Class High School Book
- Regular price
- $22.99 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $22.99 USD
- Unit price
- per
-
A School Flora for the Pacific Coast, Willis Jepson, 1912 School Text Book
- Regular price
- $25.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00 USD
- Unit price
- per
-
Standard Textbook of Cosmetology, Retro Mid Century 1947 Hardcover School Book
- Regular price
- $32.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $32.00 USD
- Unit price
- per
-
A Complete Holiday Program, First Grade, 1911 School Book of Recitations and Songs
- Regular price
- $18.99 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $18.99 USD
- Unit price
- per
-
Voices Of Verse Book One, 1933 Primary School Poetry Book, Hardcover School Book
- Regular price
- $22.79 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $22.79 USD
- Unit price
- per
-
Jolly Number Tales Book Two, Daily Life Arithmetic, 1938 School Book
- Regular price
- $21.99 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $21.99 USD
- Unit price
- per
-
A Child's Story of Washington, 1938 History School Book, Beautiful Illustrations
- Regular price
- $22.90 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $22.90 USD
- Unit price
- per
-
The Five and a Half Club, The Alice and Jerry Books, 1966 Elementary School Book
- Regular price
- $14.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00 USD
- Unit price
- per
-
Sunshine and Rain, Scientific Living Series, How and Why Science Books, Illustrated Art Deco School Book, 1937
- Regular price
- $14.65 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $14.65 USD
- Unit price
- per
-
Everyday Classics Seventh Reader, American Life and Ideals, 1918
- Regular price
- $22.50 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $22.50 USD
- Unit price
- per
-
The Merrill Readers, Sixth Reader, Dyer and Brady, 1916 Prose and Poetry School Book
- Regular price
- $26.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $26.00 USD
- Unit price
- per
-
Set of 3 School Readers, 1960s Vintage School Book Set in Pastel Colors for Decor
- Regular price
- $28.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $28.00 USD
- Unit price
- per
-
Down Our Street, 1941 Elementary School Reader, Hardcover
- Regular price
- $15.50 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $15.50 USD
- Unit price
- per
-
Rides and Slides, The Alice and Jerry Books, 1941 Elementary School Primer
- Regular price
- $17.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $17.00 USD
- Unit price
- per